
Електроcкутер DOZER S-2900 сірий 72V-42AH
88 288,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0061810
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електроскутер S-2900 сірого кольору, має міцну конструкцію та продуману компоновку.
Спереду встановлено вітрове скло та Led фара. Сидіння широке, двомісне.
Позаду розміщений кофр, що дозволяє перевозити дрібні речі.
Дзеркала та кермо стандартної посадки для зручного керування.
Спереду встановлено вітрове скло та Led фара. Сидіння широке, двомісне.
Позаду розміщений кофр, що дозволяє перевозити дрібні речі.
Дзеркала та кермо стандартної посадки для зручного керування.
Діаметр коліс 90/90-12, 110/70-12
Задні гальма дискові
Напруга двигуна 72V
Тип акумулятора Літієвий
Колісна база 1300 мм
Бренд Dozer
Розмір 1960*620*1250 мм
Комплектація Зарядний пристрій, килимок
Тип двигуна Безщітковий
Особливості РК дисплей, передня LED фара, звуковий сигнал, сигналізація, аудіосистема Bluetooth, NFC, кофр
Навантаження 200 кг
Вага 95 кг
Задня підвіска телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами
Передня підвіска телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами
Потужність двигуна (Вт) 2900 Вт
Запас ходу 90-100 км
Максимальна швидкість 75 км/год
Час повного заряджання 6-8 годин
Передні гальма дискові
Ємність аккумулятору 72V-42AH
Кількість місць 2
Задні гальма дискові
Напруга двигуна 72V
Тип акумулятора Літієвий
Колісна база 1300 мм
Бренд Dozer
Розмір 1960*620*1250 мм
Комплектація Зарядний пристрій, килимок
Тип двигуна Безщітковий
Особливості РК дисплей, передня LED фара, звуковий сигнал, сигналізація, аудіосистема Bluetooth, NFC, кофр
Навантаження 200 кг
Вага 95 кг
Задня підвіска телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами
Передня підвіска телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами
Потужність двигуна (Вт) 2900 Вт
Запас ходу 90-100 км
Максимальна швидкість 75 км/год
Час повного заряджання 6-8 годин
Передні гальма дискові
Ємність аккумулятору 72V-42AH
Кількість місць 2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Вага | 95 кг |
| Максимальна швидкість | 75 км/год |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 72V-42AH |
| Діаметр коліс | 90/90-12, 110/70-12 |
| Задня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Заднє гальмо | дискові |
| Запас ходу | 90-100 км |
| Колісна база | 1300 мм |
| Комплектація | Зарядний пристрій, килимок |
| Кількість місць | 2 |
| Навантаження | 200 кг |
| Напруга двигуна | 72V |
| Особливості | РК дисплей, передня LED фара, звуковий сигнал, сигналізація, аудіосистема Bluetooth, NFC, кофр |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Переднє гальмо | дискові |
| Потужність двигуна, Вт | 2900 Вт |
| Розмір | 1960*620*1250 мм |
| Тип акумулятора | Літієвий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Час повного заряджання | 6-8 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88 288,20 ₴







