
Електротрицикл DOZER Model 4 (П-1200) білий
39 998,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0062123
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електротрицикл пасажирський DOZER Model 4 - це доступний, недорогий, економний, стильний і простий в управлінні апарат нового покоління, що забезпечить Вам комфортну поїздку по дорогах з твердим або ґрунтовим покриттям. Транспортним засобом зможуть легко кермувати люди без наявності водійського посвідчення, а також дана модель не забов’язує Вас ставати на облік в Мрео. Даний трицикл економічний з точки зору обслуговування. В середньому витрата на 100 км пробігу, Сам двигун рідко потребує ремонту, так як істотно менше зношується через сильне тертя деталей порівняно з деталями циліндропоршневої групи ДВС. А значна величина фактичного моменту, що крутить, від мотора передається на колеса практично з мінімальних оборотів - немає необхідності "крутити" мотор до упору. Дана техніка має РК дисплей, сигналізацію та лінзованні передні фари, які добре висвітлюють дорогу в темний час доби. Дзеркала заднього виду дають хороший огляд навколо трицикла в момент руху та паркування. Цей електротрицикл чудово підходить як для домашнього використанняя,. Купити пасажирський електротрицикл в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Наші консультанти найдуть відповіді на ваші запитання і допоможуть підібрати модель під ваші уподобання. Задати питання або отримати додаткові фото Ви можете звернувшись по телефону. Доставка товару здійснюється по Україні кур'єрськими службами та власною логістикою.
Гарантія Гарантія 12 місяців або 1000 км пробігу. На електричну частину (акумулятор, електродвигун, контролер, зарядний пристрій) — 6 місяців або 1000 км.
Колір Білий
Напруга живлення 72V
Бренд Dozer
Розмір 1530×770×1000mm
Матеріал Метал
Комплектація Зарядний пристрій
Призначення Для дорослих, людей похилого віку та осіб з інвалідністю
Тип двигуна Електричний
Навантаження 150кг
Вага 81 кг
Задня підвіска гідравлічні амортизатори та пружини
Вид пального Електроенергія
Інші властивості РК дисплей,передня LED фара,звуковий сигнал,сигналізація
Передня підвіска телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами
Тип кузова та бортів водій + пасажир
Потужність двигуна (Вт) 1200
Запас ходу 50-60 км
Максимальна швидкість 30 км/год
Батарея свинцево-кислотна 72V-20AH
Гальма передні/задні барабанні/барабанні
Час зарядки батареї 8 годин
Вид товару Електротранспорт
Колір Білий
Напруга живлення 72V
Бренд Dozer
Розмір 1530×770×1000mm
Матеріал Метал
Комплектація Зарядний пристрій
Призначення Для дорослих, людей похилого віку та осіб з інвалідністю
Тип двигуна Електричний
Навантаження 150кг
Вага 81 кг
Задня підвіска гідравлічні амортизатори та пружини
Вид пального Електроенергія
Інші властивості РК дисплей,передня LED фара,звуковий сигнал,сигналізація
Передня підвіска телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами
Тип кузова та бортів водій + пасажир
Потужність двигуна (Вт) 1200
Запас ходу 50-60 км
Максимальна швидкість 30 км/год
Батарея свинцево-кислотна 72V-20AH
Гальма передні/задні барабанні/барабанні
Час зарядки батареї 8 годин
Вид товару Електротранспорт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Вага | 81 кг |
| Колір | Білий |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші властивості | РК дисплей,передня LED фара,звуковий сигнал,сигналізація |
| Батарея | свинцево-кислотна 72V-20AH |
| Тип палива | Електроенергія |
| Тип товару | Електротранспорт |
| Висота | 0.73 |
| Гальма передні/задні | барабанні/барабанні |
| Гарантія | Гарантія 12 місяців або 1000 км пробігу. На електричну частину (акумулятор, електродвигун, контролер, зарядний пристрій) — 6 місяців або 1000 км. |
| Довжина: | 0.65 |
| Задня підвіска | гідравлічні амортизатори та пружини |
| Запас ходу | 50-60 км |
| Комплектація | Зарядний пристрій |
| Матеріал | Метал |
| Навантаження | 150 кг |
| Напруга живлення | 72V |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Потужність двигуна, Вт | 1200 |
| Призначення | Для дорослих, людей похилого віку та осіб з інвалідністю |
| Розмір | 1530×770×1000mm |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип кузова та бортів | водій + пасажир |
| Час зарядки батареї | 8 годин |
| Ширина | 1.26 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 998,70 ₴







