
Акумуляторна болгарка DOZER B30 1АКБ 4АГ кейс
2 042,23 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0060239
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна кутошліфувальна машина DOZER B30 призначена для різання, зачищення та шліфування металу й інших матеріалів. Підходить для монтажних і ремонтних робіт у майстерні або на об’єкті.
Модель оснащена безщітковим двигуном із трьома режимами обертів, що дозволяє підібрати оптимальну швидкість залежно від типу роботи. Підтримує встановлення дисків стандартного діаметра з класичною різьбою шпинделя.
Конструкція має пряме охолодження редукторної частини через вентиляційні отвори в металевому корпусі. Це забезпечує стабільну роботу механіки при тривалих навантаженнях. Охолодження акумуляторного модуля також передбачене, що зменшує перегрів під час інтенсивного використання.
Блок керування інтегрований у корпус інструмента та поєднаний з індикацією стану роботи. Передбачена система захисту двигуна від перевантаження, плавний пуск для зменшення ривка при старті та низький рівень вібрації.
У комплект входить кейс, 1 АКБ, зарядний пристрій, ключ для заміни диска та відрізний диск.
B30 — компактна модель із класичною конструкцією та прямою схемою охолодження, орієнтована на стабільну та контрольовану роботу.
Гарантія 3 роки
Кількість акумуляторів 1 АКБ
Кількість обертів на хвилину 0-4700/7200/9600
Діаметр диска 125 мм
Різьба диска, мм М14
Акумулятор Li-lon, 4 Ah
Бренд Dozer
Комплектація пластиковий кейс, зарядний пристрій, ключ для зміни оснащення, відрізний диск 1 шт.
Тип двигуна Безщітковий
Особливості є систеиа захисту двигуна від перегріву та навантаження, присутній плавний пуск, низький рівень вібрації, ефективна система охолодження
Напруга 20В
Модель оснащена безщітковим двигуном із трьома режимами обертів, що дозволяє підібрати оптимальну швидкість залежно від типу роботи. Підтримує встановлення дисків стандартного діаметра з класичною різьбою шпинделя.
Конструкція має пряме охолодження редукторної частини через вентиляційні отвори в металевому корпусі. Це забезпечує стабільну роботу механіки при тривалих навантаженнях. Охолодження акумуляторного модуля також передбачене, що зменшує перегрів під час інтенсивного використання.
Блок керування інтегрований у корпус інструмента та поєднаний з індикацією стану роботи. Передбачена система захисту двигуна від перевантаження, плавний пуск для зменшення ривка при старті та низький рівень вібрації.
У комплект входить кейс, 1 АКБ, зарядний пристрій, ключ для заміни диска та відрізний диск.
B30 — компактна модель із класичною конструкцією та прямою схемою охолодження, орієнтована на стабільну та контрольовану роботу.
Гарантія 3 роки
Кількість акумуляторів 1 АКБ
Кількість обертів на хвилину 0-4700/7200/9600
Діаметр диска 125 мм
Різьба диска, мм М14
Акумулятор Li-lon, 4 Ah
Бренд Dozer
Комплектація пластиковий кейс, зарядний пристрій, ключ для зміни оснащення, відрізний диск 1 шт.
Тип двигуна Безщітковий
Особливості є систеиа захисту двигуна від перегріву та навантаження, присутній плавний пуск, низький рівень вібрації, ефективна система охолодження
Напруга 20В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Акумулятор | Li-lon, 4 Ah |
| Напруга | 20 В |
| Висота | 0.12 |
| Довжина: | 0.26 |
| Ширина | 0.35 |
| Особливості | є систеиа захисту двигуна від перегріву та навантаження, присутній плавний пуск, низький рівень вібрації, ефективна система охолодження |
| Комплектація | пластиковий кейс, зарядний пристрій, ключ для зміни оснащення, відрізний диск 1 шт. |
| Гарантія | 3 роки |
| Кількість обертів на хвилину | 0-4700/7200/9600 |
| Різьба диска, мм | М14 |
| Кількість акумуляторів | 1 АКБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 042,23 ₴







