
Електроcкутер DOZER S-2000 темно-червоний 2000W 72V-20AH
44 654,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0060285
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електроскутер DOZER S-2000 (червоний) — це стильний і надійний транспорт для щоденних поїздок містом або заміськими дорогами. Оснащений потужним електродвигуном, він забезпечує максимальну швидкість до 70 км/год і запас ходу 60–70 км на одному заряді, що дозволяє зручно пересуватись без підзарядки протягом усього дня. До особливостей моделі належать сучасний РК дисплей, яскрава передня LED фара для безпечного руху в темну пору доби, звуковий сигнал, сигналізація та функція круїз-контролю для комфортних поїздок.
| Гарантія | 1 Рік |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Діаметр коліс | 3.5-10 |
| Задні гальма | дискові |
| Колісна база | 1300 мм |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотний |
| Тип шини | Безкамерна |
| Бренд | Dozer |
| Розмір | 1960*710*1160 мм |
| Потужність | 2000 Вт |
| Країна походження | Китай |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Особливості | РК дисплей, передня LED фара, звуковий сигнал, сигналізація та круїз-контроль |
| Вага | 95 кг |
| Задня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Запас ходу | 60-70 км |
| Максимальна швидкість | 70 км/год |
| Час повного заряджання | 6-8 годин |
| Передні гальма | дискові |
| Ємність аккумулятору | 6 АКБ по 12V-20AH (72V-20AH) |
| Вид товару | Електроскутер |
| Кількість місць | 2 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 2000 Вт |
| Час зарядки | 7 годин |
| Дистанція пробігу | 70 км |
| Максимальна швидкість | 70 км/год |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Виробник | Dozer |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 72 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 654,40 ₴


