
Електротрицикл DOZER Eco вантажний електричний
48 818,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0059041
- +380 (96) 517-53-97Менеджер
Електротрицикл DOZER Model 1 - це доступний, недорогий, економний, стильний і простий в управлінні апарат нового покоління, що забезпечить Вам комфортну поїздку по дорогах з твердим або ґрунтовим покриттям. Даний трицикл економічний з точки зору обслуговування. Сам двигун рідко потребує ремонту, так як істотно менше зношується через сильне тертя деталей порівняно з деталями циліндропоршневої групи ДВС. А значна величина фактичного моменту, що крутить, від мотора передається на колеса практично з мінімальних оборотів - немає необхідності "крутити" мотор до упору. Дана техніка має РК дисплей, сигналізацію та лінзованні передні фари, які добре висвітлюють дорогу в темний час доби. Дзеркала заднього виду дають хороший огляд навколо трицикла в момент руху та паркування. Цей електротрицикл чудово підходить як для домашнього використанняя, так і для підприємтсва, адже у закритих приміщеннях пересуватися на електротрициклі безпечніше, ніж на транспорті з бензиновим чи дизельним агрегатами . Особливо це стосується складів із зберігання продуктів, хімічних та нафтопереробних підприємств, харчових виробництв.
| Гарантія | 1 Рік |
| Ширина колії | 730 мм |
| Напруга двигуна | 60V |
| Колісна база | 1696 мм |
| Бренд | Dozer |
| Розмір кузова | 1100х815х255 мм |
| Тип двигуна | Редукторний |
| Вага | 165 кг |
| Задня підвіска | на напівеліптичних листових ресорах |
| Інші властивості | РК дисплей,передня LED фара,звуковий сигнал |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Тип кузова та бортів | Відкидні |
| Потужність двигуна (Вт) | 800 |
| Вантажопідйомність | 300-350 кг |
| Запас ходу | 40-60 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Батарея | свинцево-кислотна 60V-32AH |
| Гальма передні/задні | барабанні/барабанні |
| Час зарядки батареї | 6-8 годин |
| Задні колеса | 3-12 |
| Переднє колесо | 3-12 |
| Ширина | 2.45 |
| Довжина | 0.84 |
| Висота | 1.115 |
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 800 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Вага | 165 кг |
| Виробник | Dozer |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 32 А. г |
| Напруга акумулятору | 60 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип двигуна | Редукторний |
| Висота | 1.115 |
| Довжина: | 0.84 |
| Ширина | 2.45 |
| Батарея | свинцево-кислотна 60V-32AH |
| Розмір кузова | 1100х815х255 мм |
| Час зарядки батареї | 6-8 годин |
| Запас ходу | 40-60 км |
| Вантажність | 300-350 кг |
| Задня підвіска | на напівеліптичних листових ресорах |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Інші властивості | РК дисплей,передня LED фара,звуковий сигнал |
| Потужність двигуна, Вт | 800 |
| Тип кузова та бортів | Відкидні |
| Гарантія | 1 рік |
| Колісна база | 1696 мм |
| Переднє колесо | 3-12 |
| Гальма передні/задні | барабанні/барабанні |
| Задні колеса | 3-12 |
| Напруга двигуна | 60V |
| Ширина колії | 730 мм |
- Ціна: 48 818,60 ₴







