Стелаж на дві полиці – це ідеальне рішення для зручного зберігання взуття
| Бренд | Dozer |
| Розмір | Висота 49.5 см, ширина 79.5 см, глибина 30 см |
| Матеріал | Метал, дерево |
| Призначення | Для зберігання взуття |
| Навантаження | 10 кг на одну полицю |
| Вага | 2 кг |
| Ширина | 0.8 |
| Довжина | 0.32 |
| Висота | 0.08 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Виробник | Dozer |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 0.08 |
| Довжина: | 0.32 |
| Матеріал | Метал/дерево |
| Розмір | Висота 49.5 см, ширина 79.5 см, глибина 30 см |
| Ширина | 0.8 |
| Призначення | Для зберігання взуття |
| Навантаження | 10 кг на одну полицю |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 242,17 ₴







