Пластиковий корпус передньої фари з центральним монтажним отвором для встановлення освітлювального елемента. Має компактну округлу форму з кріпильними виступами з обох боків, забезпечує надійне встановлення та захист електроніки.
| Габарити | Діаметр 18.5, висота 10.5 см |
| Сумісно з | DOZER Model 1,2,2Е,3,3Е,5 |
| Напруга живлення | 48V-60V |
| Бренд | Dozer |
| Вага | 0,1 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0,1 кг |
| Висота | 0.11 |
| Довжина: | 0.19 |
| Ширина | 0.19 |
| Напруга живлення | 48V-60V |
| Габарити | Діаметр 18.5, висота 10.5 см |
| Сумісно з | DOZER Model 1,2,2Е,3,3Е,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 452,91 ₴








