
Міст задній з редуктором 98см для вантажного електротрицикла
11 629,19 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0058995
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Задній міст з інтегрованою коробкою передач (Model 5) — це готовий приводний модуль для електротранспорту, що поєднує надійну трансмісію та ефективну передачу крутного моменту на колеса. Має компактну, герметичну конструкцію, що забезпечує стабільну роботу за різних умов експлуатації та зручність монтажу. Підходить для вантажних моделей і транспортних засобів з підвищеним навантаженням.
| Сумісно з | Dozer Model 5 |
| Бренд | Dozer |
| Вага | 20.8 кг |
| Довжина | Довжина загальна 98 см, провушини 63 см, 1.03 |
| Розболтування | Відстань між болтами 7 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 20.8 кг |
| Висота | 0.25 |
| Довжина: | Довжина загальна 98 см, провушини 63 см, 1.03 |
| Ширина | 0.19 |
| Сумісно з | Dozer Model 5 |
| Розболтування | Відстань між болтами 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 629,19 ₴






