БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Мотоблок DOZER G7-3 (4.00-8) 3+1 бензин. Це потужний та маневрений апарат для сільськогосподарських робіт. Оснащений бензиновим двигуном. Має 3 передачі вперед та 1 назад, що дає можливість адаптуватися до різних завдань. Колеса 4.00-8 забезпечують хороше зчеплення. Ідеально підходить для оранки, культивації та інших робіт на ділянці.
| Гарантія | 2 Роки |
| Колір | Зелений |
| Кількість передач | 3 вперед 1 назад |
| Бренд | Dozer |
| Розмір | 1600 x 550 x 700 (Д x В x Ш) |
| Розмір коліс | 4х8 |
| Матеріал | Метал та чавун |
| Потужність | 7 к.с. |
| Комплектація | Мотоблок та фреза 6 секцій (2+1) по 4 ножі,інструкція,інструмент |
| Тип пакування | Картон/фанерний ящик |
| Країна походження | Китай |
| Призначення | Для обробітку грунту |
| Тип двигуна | одноциліндровий, чотиритактний, професійний (170FВ) |
| Вага | 73 кг |
| Робочий об’єм двигуна | 208 куб.см |
| Матеріал бака | Емальована сталь |
| Вид пального | Бензин |
| Вантажопідйомність | 500 кг |
| Система запуску | Ручний стартер |
| Кількість обертів двигуна | 3000 об/хв |
| Об’єм паливного бака | 4 л |
| Об’єм мастильного бака двигуна | 1,1 л. |
| Об’єм мастильного бака редуктора | 2,6 л |
| Тип мастила у двигуні | Напівсинтетика SAE 10w-30 |
| Тип мастила в КПП | ТАД 17 або ТАП 15 |
| Ширина культивації | 570-810 мм |
| Глибина культивації | 100-200 мм |
| Моторесурс двигуна | 3000 мотогодин |
| Витрата палива(середня) | 2 л/год |
| Тип приводу | ремінний |
| Вид товару | Мотоблок |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | 170 |
| Мінімальна ширина обробки | 57 см |
| Максимальна ширина обробки | 81 см |
| Максимальна глибина обробки | 20 см |
| Кількість передач | 3 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Вал відбору потужності | Так |
| В комплекте оборудования | Фрези |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр коліс | 10 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 208 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Об'єм масляного бака | 1.1 л |
| Витрата палива | 2 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 83 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 7 к.с. |
| Матеріал | Метал та чавун |
| Розмір | 1500×760×650 (Д х В х Ш) |
| Призначення | Для обробітку грунту |
| Колір | Зелений |
| Матеріал бака | Емальована сталь |
| Тип палива | Бензин |
| Ширина культивації | 570-810 мм |
| Тип пакування | Картон/фанерний ящик |
| Робочий об’єм двигуна | 208 куб.см |
| Тип товару | Мотоблок |
| Вантажність | 500 кг |
| Комплектація | Мотоблок та фреза 6 секцій (2+1) по 4 ножі,інструкція,інструмент |
| Моторесурс двигуна | 3000 мотогодин |
| Витрата палива(середня) | 1,4 л/год |
| Розмір коліс | 4х8 |
| Країна походження | Китай |
| Об’єм мастильного бака двигуна | 1,1 л |
| Тип приводу | ремінний |
| Глибина культивації | 100-200 мм |
| Тип мастила в КПП | ТАД 17 або ТАП 15 |
| Об’єм мастильного бака редуктора | 2,6 л |
| Тип мастила у двигуні | Напівсинтетика SAE 10w-30 |
| Вал отбора мощности | Є (під шпонку 18 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 741,56 ₴







