БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Електроcкутер DOZER A-800 червоний 500 вт
25 516,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0060676
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електроскутер DOZER A-800 оснащений безщітковим двигуном 500 W та акумулятором 60V-20Ah, що забезпечує до 65 км пробігу на одному заряді. Максимальна швидкість становить 35 км/год, вантажопідйомність – 120 кг. Завдяки підвісці з гідравлічними амортизаторами та барабанним гальмам поїздки залишаються комфортними та безпечними. Скутер має світлодіодний дисплей, LED фару, цифровий спідометр, USB-порт та зручні елементи для пасажира.
| Гарантія | 1 Рік |
| Діаметр коліс | 2.75-10 |
| Задні гальма | барабанні |
| Напруга двигуна | 60V |
| Тип шини | Безкамерна |
| Колісна база | 1080 мм |
| Бренд | Dozer |
| Розмір | 1530*660*1070 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Особливості | Педалі для доїзду та підзарядки, світлодіодний дисплей, LED фара, звуковий сигнал; USB-порт |
| Вага | 75 кг |
| Задня підвіска | гідравлічні амортизатори та пружини |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами та пружинами |
| Потужність двигуна (Вт) | 500 |
| Вантажопідйомність | 120 кг |
| Запас ходу | 55-65 км |
| Батарея | свинцево кислотна 60V-20H |
| Час повного заряджання | 6-8 годин |
| Передні гальма | барабанні |
| Кількість місць | 2 |
| Ширина | 0.32 |
| Довжина | 0.67 |
| Висота | 1.48 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 65 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Виробник | Dozer |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 60 В |
| Вага | 75 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Висота | 1.48 |
| Довжина: | 0.67 |
| Розмір | 1530*660*1070 мм |
| Ширина | 0.32 |
| Батарея | свинцево-кислотна 60V-20H |
| Особливості | Педалі для доїзду та підзарядки, світлодіодний дисплей, LED фара, звуковий сигнал; USB-порт |
| Запас ходу | 55-65 км |
| Вантажність | 120 кг |
| Задня підвіска | Маятникова із пружинно-гідравлічними амортизаторами |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами та пружинами |
| Потужність двигуна, Вт | 500 |
| Колісна база | 1080 мм |
| Напруга двигуна | 60V |
| Час повного заряджання | 6-8 годин |
| Заднє гальмо | барабанні |
| Діаметр коліс | 2.75-10 |
| Переднє гальмо | барабанні |
| Кількість місць | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 516,80 ₴







