БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Електроcкутер DOZER D-500 червоний 800 вт
29 238 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0060679
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електроскутер DOZER D-500 — зручний транспорт для щоденного використання з балансом між компактністю та практичністю. Легка конструкція поєднується зі стійкістю та комфортом завдяки підвіскам і регульованому сидінню. Світлодіодне освітлення, звуковий сигнал і стоп-сигнал забезпечують безпеку руху. Додаткові елементи, як передній кошик, USB-порт і педалі для доїзду чи підзарядки, роблять модель функціональною у різних умовах.
| Гарантія | 1 Рік |
| Діаметр коліс | 2.5-20.0 |
| Задні гальма | барабанні |
| Напруга двигуна | 60V |
| Тип шини | Безкамерна |
| Колісна база | 1220 мм |
| Бренд | Dozer |
| Розмір | 1800*650*1210 мм |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Особливості | Педалі для доїзду та підзарядки, світлодіодний дисплей, LED фара, звуковий сигнал; USB-порт |
| Вага | 73 кг |
| Задня підвіска | Подвійні гідравлічні амортизатори з пружинами |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Потужність двигуна (Вт) | 800 |
| Вантажопідйомність | 140 кг |
| Запас ходу | 40-50 км |
| Батарея | свинцево кислотна 60V-20H |
| Час повного заряджання | 6-8 годин |
| Передні гальма | барабанні |
| Кількість місць | 2 |
| Ширина | 0.32 |
| Довжина | 0.75 |
| Висота | 1.5 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 800 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Час зарядки | 6 годин |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Вага | 73 кг |
| Виробник | Dozer |
| Стан | Новий |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Напруга акумулятору | 60 В |
| Колір | Червоний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Висота | 1.5 |
| Довжина: | 0.75 |
| Розмір | 1800*650*1210 мм |
| Ширина | 0.32 |
| Батарея | свинцево-кислотна 60V-20H |
| Особливості | Педалі для доїзду та підзарядки, світлодіодний дисплей, LED фара, звуковий сигнал; USB-порт |
| Запас ходу | 40-50 км |
| Вантажність | 140 кг |
| Задня підвіска | Маятникова із пружинно-гідравлічними амортизаторами |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Потужність двигуна, Вт | 800 |
| Колісна база | 1220 мм |
| Напруга двигуна | 60V |
| Час повного заряджання | 6-8 годин |
| Заднє гальмо | барабанні |
| Діаметр коліс | 2.5-20.0 |
| Переднє гальмо | барабанні |
| Кількість місць | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 238 ₴







