
Електродвигун 800Вт (Model 4R) для електротрицикла
8 130,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0058939
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електродвигун Model 4R — компонент, що забезпечує стабільну роботу техніки навіть під високим навантаженням. Цей двигун відзначається високим ККД, енергоефективністю та тривалим ресурсом експлуатації. Має компактні габарити, простий у встановленні та сумісний із основними системами управління. Ідеальне рішення для заміни або оновлення електроприводу.
| Габарити | Висота 13.5, діаметр 13 см |
| Сумісно з | Dozer Model 4R |
| Бренд | Dozer |
| Вага | 3.8 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота | 0.15 |
| Довжина: | 0.135 |
| Ширина | 0.135 |
| Габарити | Висота 13.5, діаметр 13 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 130,38 ₴




