
Електродвигун 800Вт для електротрицикла
5 362,52 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0058944
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електродвигун для трицикла (модель 1) — надійний силовий агрегат, що забезпечує плавний і стабільний рух електротранспорту; має високу енергоефективність, працює тихо та без перебоїв, ідеально підходить для щоденної експлуатації вантажного трицикла.
| Габарити | Висота 21 см, діаметр 15.5 см |
| Довжина кабелю | 60 см |
| Сумісно з | Dozer Model 1 |
| Бренд | Dozer |
| Вага | 4 кг |
| Інші властивості | Висота валу 6 см. Зубчики: висота15 мм, діаметр 23.5 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 0.15 |
| Довжина: | 0.135 |
| Ширина | 0.135 |
| Інші властивості | Висота валу 6 см. Зубчики: висота15 мм, діаметр 23.5 мм |
| Габарити | Висота 21 см, діаметр 15.5 см |
| Довжина кабелю | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 362,52 ₴







