
Передні барабанні гальма(Ø16см,Ø внутрішній 19мм) для електротрицикла
1 146,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0058950
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Передні гальма для Model 3,5 — для забезпечення високого рівня безпеки та контролю під час руху. Виготовлені з якісних матеріалів, що гарантують довговічність, стабільну роботу та ефективне гальмування навіть в екстремальних умовах. Ідеально підходять для заміни оригінального обладнання.
| Габарити | 16*5см |
| Діаметр під втулку | 19 мм |
| Сумісно з | Dozer Model 3 |
| Бренд | Dozer |
| Вага | 1.1 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг |
| Висота | 0.07 |
| Довжина: | 0.165 |
| Ширина | 0.07 |
| Габарити | 16*5см |
| Діаметр під втулку | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 146,04 ₴



