
Подушка сидіння 68см*34см для електротицикла
775,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0058954
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка сидіння для Model 2E та 3E — комфортний та практичний елемент для забезпечення зручності під час руху.Подушка має ергономічну форму, що підтримує правильну посадку. Ідеально підходить для заміни або оновлення сидіння, покращуючи комфорт та зовнішній вигляд техніки.
| Габарити | 68*34*6 см |
| Сумісно з | Dozer Model 2Е,3Е |
| Бренд | Dozer |
| Вага | 2.8 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 2.8 кг |
| Висота | 0.06 |
| Довжина: | 0.7 |
| Ширина | 0.35 |
| Габарити | 68*34*6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775,25 ₴

