
Контролер для електротрицикла JP601500 – 60V,50A
3 830,62 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0058967
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контролер для Model 3 та 3Е — електронний модуль управління, що забезпечує стабільну роботу системи та точне керування основними функціями пристрою.
| Габарити | 22*11.5*6.5 см |
| Сумісно з | Dozer Model 3, 3Е |
| Бренд | Dozer |
| Вага | 1.3 кг |
| Ширина | 0.11 |
| Довжина | 0.22 |
| Висота | 0.06 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 0.06 |
| Довжина: | 0.22 |
| Ширина | 0.11 |
| Габарити | 22*11.5*6.5 см |
| Основні | |
| Тип | Контролер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 830,62 ₴






