
Передні гальмівні колодки для електротрицикла 12,5 см
353,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0058969
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Передні гальмівні колодки Model 3, 5 – це компонент, для ефективного та безпечного гальмування. Завдяки зносостійким фрикційним матеріалам, вони забезпечують стабільну роботу навіть при високих навантаженнях. Спеціальна структура покриття мінімізує шум і вібрацію, а термостійкі властивості запобігають перегріву та втраті ефективності під час тривалого використання.
| Бренд | Dozer |
| Матеріал | Метал, абразивне покриття |
| Товщина | 6мм |
| Довжина | 12.5см, 0.125 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Тип | Гальмівні колодки |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 0.03 |
| Довжина: | 12.5см, 0.125 |
| Матеріал | Метал, абразивне покриття |
| Ширина | 0.075 |
| Товщина | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 353,96 ₴

