
Пружина амортизатора для електротрицикла (Model 3,5)
1 046,37 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0058972
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пружина амортизатора для Model 3 та 5 — міцна деталь, яка забезпечує ефективне поглинання ударних навантажень і плавність ходу. Виготовлена з високоякісної сталі. Дбає про стабільну роботу амортизатора та покращену стійкість техніки на різних типах поверхонь.
| Діаметр | Діаметр (1) - 7.5 см, діамедр (2) - 5.5 см |
| Сумісно з | Dozer Model 3 |
| Бренд | Dozer |
| Товщина | 7.5 мм |
| Вага | 0.9 кг |
| Висота | 20.5 см, 0.075 |
| Ширина | 0.075 |
| Довжина | 0.21 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0.9 кг |
| Висота | 20.5 см, 0.075 |
| Довжина: | 0.21 |
| Ширина | 0.075 |
| Товщина | 7.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 046,37 ₴

