
Ручний стартер для мотоблока 170F/170F BELT
274,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: А0058690
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ручний стартер 170F/170F BELT – це зручний у використанні механізм для запуску двигунів серії 170F. Виготовлений із високоякісних матеріалів, він забезпечує стабільну роботу, швидкий запуск двигуна навіть за складних умов. Міцна конструкція стійка до зношування, що значно подовжує термін служби пристрою. Простий у встановленні та сумісний із двигунами 170F, цей стартер стане ідеальним вибором для мотоблоків, генераторів та іншої техніки, оснащеної даним типом двигуна.
| Колір | Чорний |
| Діаметр отвору під болт кріплення | 6мм |
| Кількіть отворів під болти кріплення | 6 |
| Довжина канату | 106см |
| Матеріал | Пластик/метал |
| Країна походження | Китай |
| Діаметр кожуха | 17.5см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Садко |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 0.04 |
| Довжина: | 0.19 |
| Ширина | 0.19 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 274,30 ₴
