Ручний стартер 186FA – це зручний у використанні механізм для запуску двигунів серії 186FA. Він забезпечує стабільну роботу, навіть за складних умов. Cтійка до зношування конструкція. Цей стартер підходить для мотоблоків, генераторів та іншої техніки, оснащеної даним типом двигуна.
| Колір | Чорний |
| Діаметр отвору під болт кріплення | 7мм |
| Кількіть отворів під болти кріплення | 12 |
| Довжина канату | 140см |
| Матеріал | Пластик/метал |
| Країна походження | Китай |
| Діаметр кожуха | 23см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Садко |
Інформація для замовлення
- Ціна: 531,60 ₴

