
Ланцюгова бензинова пила Forte FGS-1520
2 970 ₴
- Готово до відправки
- Код: 49221
- +380 (96) 517-53-97Менеджер
Ланцюгова бензинова пила Forte FGS-1520 - функціональний високопродуктивний апарат, який без труднощів і зайвих зусиль допоможе у вирішенні багатьох завдань: повалити і розпиляти дерева, зрізати гілки, заготовити дрова, обробити інші пиломатеріали. Двигун об'ємом 43 см³ дає змогу забезпечити тривалу безперервну роботу. Модель однаково успішно застосовується і в побуті, і в професійній сфері. Пила прекрасно збалансована, що забезпечує стабільну надійну роботу при посилених навантаженнях. Двотактний двигун здатний досягати потужності в 2700 Вт.
Характеристики
Автоматичне змащення ланцюга - Є
Антивібраційна система -Так
Безключовий доступ до повітряного фільтра - Є
Вага -5.6 кг
Довжина шини -45.72 см
Клас -Побутовий
Кількість ланок -72 шт.
Кількість циліндрів -1
Металевий зубчастий упор - Є
Потужність -2700 Вт (3.7 к.с.)
Призначення -Для заготівлі дров
Обороти двигуна -11000 об/хв
Об'єм бака для змащення ланцюга (картера) -0.26 л
Об'єм двигуна -45 см³
Об'єм паливного бака -0.55 л
Особливості -Інерційне гальмо ланцюга; праймер (підкачка палива)
Виробник -Forte
Розміри (ДхВхШ) -515х270х280 см
Регулювання натягу ланцюга -За допомогою інструментів
Система легкого запуску - Є
Швидкість обертання ланцюга -18.9 м/с
Країна виробник -Китай
Тип -Бензопила
Тип двигуна -2-тактний
Товщина ланки ланцюга -1.3 мм
Товщина ланцюга -1.5 мм
Рівень шуму -110 дБ
Крок ланцюга -0.325
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Forte |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Вага | 5.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 45 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.7 к. с. |
- Ціна: 2 970 ₴


