
Бензопила ланцюгова Forte FGS45-18 MG
3 470 ₴
- Готово до відправки
- Код: 90838
- +380 (96) 517-53-97Менеджер
Бензопила Forte FGS45-18MG - потужна модель для домашнього використання. Є функція легкого старту, а також автоматичне змащування ланцюга. Максимальна кількість обертів моделі становить 9000 об/хв, потужність двигуна 2.7 к.с. Потужність двигуна 2000 Вт.
Характеристики
Вага -5.5 кг
Гарантія -1 рік
Довжина шини -45 см
Клас інструменту -Побутовий
Комплектація -бензопила Forte FGS45-18MG Industry Line;пильна шина;пильний ланцюг;ключ універсальний;зубчастий упор;захисний чохол;бачок для приготування паливної суміші;інструкція з експлуатації;картонна упаковка.
Потужність -2000 Вт
Потужність двигуна, к/с -2.7
Об'єм двигуна -52 см³
Об'єм масляного бака -0.26 л
Об'єм паливного бака -0.55 л
Виробник -Forte
Країна походження -Китай
Тип -Бензопила
Тип живлення -Бензин
Число обертів холостого ходу -3000 об/хв
Крок ланцюга -0.325
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Forte |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.7 к. с. |
- Ціна: 3 470 ₴


