
Бензопила ланцюгова Grunhelm GS-4000MG
3 470 ₴
- Готово до відправки
- Код: 78799
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Бензопила ланцюгова Grunhelm GS-4000MG Бензопила ланцюгова Grunhelm GS-4000MG - потужна і портативна механічна пила, що працює від бензинового двигуна, робочою частиною якої є ланцюговий пиляльний апарат, що складається з замкненого в кільце ланцюга, який переміщається по направляючій шині. Особливості: Автоматичне змащення ланцюга Ефективна антивібраційна система Металевий стартер Праймер для легкого запуску Паперовий повітряний фільтр
Характеристики
Вага -5.5 кг
Гарантія -1 рік
Довжина шини -40 см
Потужність -3050 Вт
Об'єм двигуна -45 см³
Об'єм паливного бака -0.55 л
Виробник -Grunhelm
Країна походження -Китай
Тип -Бензопила
Тип живлення -Бензин
Характеристики ланцюга -Товщина 1.5 мм, 64 зубці
Крок ланцюга -0.325»
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRUNHELM |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 45 куб. см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 470 ₴



