
Бензопила ланцюгова БП-45-18PRO Світязь
2 720 ₴
- Готово до відправки
- Код: 101454
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис Бензопила ланцюгова БП-45-18PRO Світязь Бензопила ланцюгова БП-45-18PRO Світязь - якісний високоефективний інструмент. Важливими плюсами цієї моделі є автозмащення ланцюга, хромований циліндр, а також індикатор рівня масла. Для зручного використання передбачена антивібраційна система, а для безпеки користувача є екстрене гальмування і захист від зворотного удару.
Характеристики
Антивібраційна система -Да
Вага -5.5 кг
Гарантія -1 рік
Довжина шини -45 см
Потужність -3600 Вт
Об'єм двигуна -52 см³
Особливості -Хромований циліндр Автоматичне змащування ланцюга
Виробник -Свитязь
Країна походження -Китай
Тип -Бензопила
Тип живлення -Бензин
Гальмо ланцюга -Да
Крок ланцюга -0.325
Характеристики
Антивібраційна система -Да
Вага -5.5 кг
Гарантія -1 рік
Довжина шини -45 см
Потужність -3600 Вт
Об'єм двигуна -52 см³
Особливості -Хромований циліндр Автоматичне змащування ланцюга
Виробник -Свитязь
Країна походження -Китай
Тип -Бензопила
Тип живлення -Бензин
Гальмо ланцюга -Да
Крок ланцюга -0.325
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Світязь |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Вага | 5.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 720 ₴



