
Бензопила ланцюгова БП-45-18/2PRO Світязь
3 020 ₴
- Готово до відправки
- Код: 101456
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис Бензопила ланцюгова БП-45-18/2PRO Світязь Бензопила ланцюгова БП-45-18/2PRO Світязь - якісний і потужний інструмент. Модель вирізняється ефективною антивібраційною системою, автоматичним змащуванням ланцюга, а також наявністю двох шин/ланцюгів.
Характеристики
Антивібраційна система -Да
Вага -5.5 кг
Довжина шини -45 см
Потужність -3500 Вт
Об'єм двигуна -52 см³
Об'єм масляного бака -0.26 л
Особливості -2 шини/2 ланцюга хромований циліндр Автоматичне змащування ланцюга
Виробник -Свитязь
Тип -Бензопила
Тип живлення -Бензин
Гальмо ланцюга -Так
Характеристики ланцюга -Довжина шин 40/45 см Товщина 1,5 мм 72 зубці
Крок ланцюга -0.325
Характеристики
Антивібраційна система -Да
Вага -5.5 кг
Довжина шини -45 см
Потужність -3500 Вт
Об'єм двигуна -52 см³
Об'єм масляного бака -0.26 л
Особливості -2 шини/2 ланцюга хромований циліндр Автоматичне змащування ланцюга
Виробник -Свитязь
Тип -Бензопила
Тип живлення -Бензин
Гальмо ланцюга -Так
Характеристики ланцюга -Довжина шин 40/45 см Товщина 1,5 мм 72 зубці
Крок ланцюга -0.325
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Світязь |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 020 ₴



