
Пенал Амалія 40 Д2 Ш2 з кошиком (А0052485)
9 102 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0052485
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія: Амалия
Тип: пенал
Ширина (см): 40
Висота (см): 180
Глибина (см): 33
Матеріал фасаду: МДФ
Матеріал каркаса: ЛДСП
Матеріал ніжок: метал
Колір фасаду: білий
Колір каркаса: білий
Колір фурнітури: сріблястий
Тип: пенал
Ширина (см): 40
Висота (см): 180
Глибина (см): 33
Матеріал фасаду: МДФ
Матеріал каркаса: ЛДСП
Матеріал ніжок: метал
Колір фасаду: білий
Колір каркаса: білий
Колір фурнітури: сріблястий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | пенал |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Виробник | Vivia |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ плівковий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 1800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 102 ₴

