
Піддон невеликий кутовий Anri 80x80x15 (А0046073)
2 448 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0046073
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд: Vivia
Модель: Anri
Форма: кутова
Ширина (см): 80
Висота (см): 17
Довжина (см): 80
Країна-виробник: Китай
Гарантія (міс): 12
Глибина всередині (см): 15
Материал: акрил
Розміщення зливу: праворуч
Колір: білий
Модель: Anri
Форма: кутова
Ширина (см): 80
Висота (см): 17
Довжина (см): 80
Країна-виробник: Китай
Гарантія (міс): 12
Глибина всередині (см): 15
Материал: акрил
Розміщення зливу: праворуч
Колір: білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivia |
| Форма піддону | Напівкругла |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Комплектація | |
| Сіфон | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сифон | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 448 ₴


