
Пенал Анжеліка Д2 Ш1
6 753 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0044980
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Анжелика
Тип пенал
Ширина (см) 40
Висота (см) 195
Глибина (см) 32
Матеріал фасаду МДФ
Матеріал каркасу ЛДСП
Матеріал ніжок метал
Колір фасаду білий
Колір каркасу білий
Колір фурнітури сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vivia |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Висота | 1950 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ плівковий |
| Ніжки | пластик |
| Основні атрибути | |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Основний колір | Білий |
| Тип мебели | пенал |
| Форма пенала | прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 753 ₴

