
Пенал Brut Д2 185*32,3*40
6 886 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0056201
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд Vivia
Серія Asti
Тип пенал
Ширина (см) 40
Висота (см) 185
Глибина (см) 32
Країна виробник Україна
Гарантія (міс) 12
Матеріал фасаду МДФ
Матеріал каркасу ЛДСП
Матеріал ніжок пластик
Колір фасаду темно-сірий
Колір каркасу білий
Колір фурнітури чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | пенал |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Виробник | Vivia |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ плівковий |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Висота | 1850 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 886 ₴



