
Обприскувач акумуляторний Dozer 12 літрів
1 416,27 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0046676
- +380 (96) 517-53-97Менеджер
Обприскувач акумуляторний спрощує експлуатацію за рахунок електронасоса, що працює від вбудованої акумуляторної батареї напругою 12В. Довговічний кислотний герметичний акумулятор не потребує обслуговування і заряджається від автоматичного зарядного пристрою, що входить в комплект виробу. Мінімальний робочий час при повному заряді акумулятора становить не менше 6 годин та витрачає оприскуючої рідини до 300 л.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Повна автономність при роботі
- Дуже малу вагу, набагато менше ваги мотооприскувачів
- Висока економія при використанні
- Довга розпилююча трубка з нержавіючої сталі і телескопічним наконечником для кращого обприскування
- Автоматична помпа
- Зручне управління обприскувачем на ручці
- Інтегрований вольтметр для контролю рівня заряду батареї
- Можливість регулювання обертів двигуна
| Бренд | Dozer |
| Розмір | 360*185*425мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Комплектація | Обприскувач,інструкція,брандспойт телескопічний,комплект змінних насадок,зарядний пристрій |
| Тип пакування | Гофротара |
| Країна походження | Китай |
| Призначення | Для догляду та обробки за різними рослинами за допомогою обприскування спеціальних рідин на них. |
| Особливості | Працює від аккумулятора.Регульована потужність.Гарантія 1 рік. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Об'єм бака | 12 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 4,820 |
| Висота | 0.19 |
| Довжина: | 0.425 |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір | 360*185*425 мм |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Ширина | 0.365 |
| Призначення | Для догляду та обробки за різними рослинами за допомогою обприскування спеціальних рідин на них. |
| Об'єм | 0,03 |
| Об’єм виходу | 12л |
| Тип пакування | Гофротара |
| Тип товару | Обприскувач акумуляторний |
| Особливості | Працює від аккумулятора.Регульована потужність.Гарантія 1 рік. |
| Комплектація | Обприскувач,інструкція,брандспойт телескопічний,комплект змінних насадок,зарядний пристрій |
| Країна походження | Китай |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
- Ціна: 1 416,27 ₴





