
Електротрицикл DOZER Model 3E 1500 W вантажний електричний
83 260,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0056055
- +380 (96) 517-53-97Менеджер
Електротрицикл DOZER Model 3Е — це доступний, недорогий, економний, стильний і простий у керуванні апарат нового покоління, що забезпечить Вам комфортну поїздку дорогами з твердим або ґрунтовим покриттям. Цей трицикл економічний із погляду обслуговування. Сам двигун рідко потребує ремонту, позаяк істотно менше зношується через сильне тертя деталей, порівнюючи з деталями циліндропоршневої групи ДВС. А велика величина крутного фактічного моменту від мотора передається на колеса практично з мінімальних обертів — немає потреби "крутити" мотор до упору. Ця техніка має РК-дисплей, сигналізацію та лінзовані передні фари, які добре освітлюють дорогу в темну пору доби. Дзеркала заднього огляду дають гарний огляд навколо трициклу в момент руху та паркування. Цей електротрицикл чудово підходить як для домашнього використання, так і для підприємства, адже в закритих приміщеннях пересуватися на електротрициклі безпечніше, ніж на транспорті з бензиновим або дизельним агрегатами. Особливо це стосується складів зберігання продуктів, хімічних і нафтопереробних підприємств, харчових виробництв. Купити вантажний електротрицикл в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині. Наші консультанти знайдуть відповіді на ваші питання та допоможуть підібрати модель під ваші уподобання. Задати питання або отримати додаткові фото можна телефоном. Доставка товару здійснюється в Україні кур'єрськими службами та власною логістикою.
| Гарантія | 1 Рік |
| Колір | Червоний |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Бренд | Dozer |
| Розмір | 2880×1130×1315mm |
| Розмір кузова | 1500×1050×300mm |
| Матеріал | Метал |
| Потужність | 1500 Вт |
| Комплектація | Зарядний пристрій,тримач для телефона |
| Країна походження | Китай |
| Призначення | Для перевезення вантажів |
| Тип двигуна | Електричний/редукторний |
| Особливості | Електротранспорт вантажний |
| Напруга | 60 В |
| Вага | 230 кг |
| Задня підвіска | підвіска на напівелептичних листових ресорах |
| Вид пального | Електроенергія |
| Інші властивості | РК дисплей,передня LED фара,звуковий сигнал,сигналізація |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами та пружинами |
| Тип кузова та бортів | Відкидні |
| Потужність двигуна (Вт) | 1500 Вт |
| Вантажопідйомність | 650-750 кг |
| Запас ходу | 55-65 км |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Батарея | свинцево кислотна 60V-58AH |
| Розміри коліс передні/задні | 3.75-12/4-12 |
| Гальма передні/задні | барабанні/барабанні |
| Час зарядки батареї | 8 годин |
| Вид товару | Електротранспорт |
| Ширина | 1.1 |
| Довжина | 2.9 |
| Висота | 1 |
| Основні | |
|---|---|
| Потужність електродвигуна | 1500 Вт |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 65 км |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Вага | 230 кг |
| Виробник | Dozer |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Ємність акумулятору | 58 А. г |
| Напруга акумулятору | 60 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 1500 Вт |
| Тип двигуна | Електричний/редукторний |
| Напруга | 60 В |
| Висота | 1.315 |
| Довжина: | 1.13 |
| Матеріал | Метал |
| Розмір | 2880×1130×1315mm |
| Ширина | 2.9 |
| Призначення | Для перевезення вантажів |
| Батарея | свинцево-кислотна 60V-52H |
| Розмір кузова | 1500×1050×300mm |
| Тип палива | Електроенергія |
| Час зарядки батареї | 8 годин |
| Тип товару | Електротранспорт |
| Особливості | Електротранспорт вантажний |
| Запас ходу | 55-65 км |
| Вантажність | 650-750 кг |
| Комплектація | Зарядний пристрій,тримач для телефона |
| Задня підвіска | підвіска на напівелептичних листових ресорах |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами та пружинами |
| Країна походження | Китай |
| Інші властивості | РК дисплей,передня LED фара,звуковий сигнал,сигналізація |
| Потужність двигуна, Вт | 1500 |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Розміри коліс передні/задні | 3,50-12/3,75-12 |
| Тип кузова та бортів | Відкидні |
| Тормоза передні/задні | барабанні/барабанні |
- Ціна: 83 260,80 ₴







