
Мотоблок бензиновий DOZER G7-2BT 7 к.с., 3+1 передача, колеса 4.00-10
29 105,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0055611
- +380 (96) 517-53-97Менеджер
Мотоблок Dozer – одна з найкращих моделей фермерської техніки, призначена для автоматизації процесів обробки земельних ділянок. Використовуючи різні навісні аксесуари (плуг, підгортачі, фрезу, причіп, картоплекопалку та ін.), за допомогою функціонального обладнання можна значно прискорити та полегшити процес виконання безлічі операцій. Компактні розміри, можливість повороту та регулювання висоти ручок дозволять використовувати мотоблок у важкодоступних місцях: для обробки ділянок поблизу та під деревами, біля паркану, серед чагарників. Економічність витрати палива та продумана конструкція роблять цю модель техніки незамінним помічником на городі, у дворі, у саду. Продумана система охолодження захищає мотор від перегріву і забезпечує тривалий термін служби агрегату.
| Гарантія | 2 Роки |
| Колір | Зелений |
| Кількість передач | 3 вперед 1 назад |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Вал відбору потужності | Є (під шпонку 18 мм) |
| Бренд | Dozer |
| Розмір | 1600×820×710 мм (Д х В х Ш) |
| Розмір коліс | 4х10 |
| Матеріал | Метал та чавун |
| Потужність | 7 к.с. |
| Комплектація | Мотоблок та фреза 8 секцій (2+1+1) по 2 ножі, інструкція, інструмент |
| Країна походження | Китай |
| Призначення | Для обробітку грунту |
| Тип двигуна | одноциліндровий, чотиритактний, професійний (170F) |
| Особливості | 3 передачі вперед та 1 назад, присутній диференціал |
| Навантаження | 500 кг |
| Вага | 91 кг |
| Робочий об’єм двигуна | 208 куб.см |
| Вид пального | Бензин |
| Вантажопідйомність | 500 кг |
| Система запуску | Ручний стартер |
| Кількість обертів двигуна | 3000 об/хв |
| Об’єм паливного бака | 3,7 л. |
| Об’єм мастильного бака двигуна | 1,1 л. |
| Об’єм мастильного бака редуктора | 2,6 л |
| Тип мастила у двигуні | Напівсинтетика SAE 10w-30 |
| Тип мастила в КПП | ТАД 17 або ТАП 15 |
| Ширина культивації | 620-1140 мм |
| Глибина культивації | 200 мм |
| Моторесурс двигуна | 3000 мотогодин |
| Витрата палива(середня) | 1,1 л/год |
| Вид товару | Мотоблок |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | 170F |
| Мінімальна ширина обробки | 62 см |
| Максимальна ширина обробки | 114 см |
| Максимальна глибина обробки | 20 см |
| Кількість передач | 3 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Вал відбору потужності | Так |
| В комплекте оборудования | Фрези |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр коліс | 10 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 208 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 3.7 л |
| Об'єм масляного бака | 1.1 л |
| Витрата палива | 1.1 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 91 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 7 к.с. |
| Матеріал | Метал та чавун |
| Розмір | 1600×820×710 мм (Д х В х Ш) |
| Призначення | Для обробітку грунту |
| Колір | Зелений |
| Тип палива | Бензин |
| Ширина культивації | 620-1140 мм |
| Робочий об’єм двигуна | 208 куб.см |
| Тип товару | Мотоблок |
| Особливості | 3 передачі вперед та 1 назад |
| Вантажність | 500 кг |
| Комплектація | Мотоблок та фреза 8 секцій (2+1+1) по 2 ножі, інструкція, інструмент |
| Навантаження | 500 кг |
| Моторесурс двигуна | 3000 мотогодин |
| Витрата палива(середня) | 1,1 л/год |
| Розмір коліс | 4х10 |
| Країна походження | Китай |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Об’єм мастильного бака двигуна | 1,1 л |
| Глибина культивації | 200 мм |
| Тип мастила в КПП | ТАД 17 або ТАП 15 |
| Об’єм мастильного бака редуктора | 2,6 л |
| Тип мастила у двигуні | Напівсинтетика SAE 10w-30 |
| Вал отбора мощности | Є (під шпонку 18 мм) |
- Ціна: 29 105,10 ₴







