
Сітка шпалерна AgroStar 1.7*10 м
89,04 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0049396
- +380 (96) 517-53-97Менеджер
Сітка шпалерна використовується як каркас для кучерявих рослин (огурців). Сітка легко ріжеться і встановлюється (як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні). Великий розмір комірки забезпечує легкий доступ до рослин. Сітка виготовлена з поліетилену, стійка до негативного впливу UV-випромінювання.
Бренд Agrostar
Щільність 0,17*0,15
Розмір 1,7м*10м
Матеріал Поліпропілен
Колір Зелений
Країна походження Китай
Призначення Для підтримки та покращення росту будь яких витких рослин.
Особливості Стійка до вологи та ультрафіолету, не розтягується під вагою рослин
Обєм 0,0021
Вага 0,170
Ромір ячейки 15 см х 17 см
Вид товару Сітка шпалерна для підтримки рослин
Довжина 10
Висота 1.7Бренд Agrostar
Щільність 0,17*0,15
Розмір 1,7м*10м
Матеріал Поліпропілен
Колір Зелений
Країна походження Китай
Призначення Для підтримки та покращення росту будь яких витких рослин.
Особливості Стійка до вологи та ультрафіолету, не розтягується під вагою рослин
Обєм 0,0021
Вага 0,170
Ромір ячейки 15 см х 17 см
Вид товару Сітка шпалерна для підтримки рослин
Довжина 10
Висота 1.7
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agro Star |
| Тип сітки | Шпалерна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Ширина | 1.7 м |
| Довжина | 10 м |
| Ширина комірки | 150 мм |
| Довжина комірки | 170 мм |
| Колір | Зелений |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 0,170 |
| Висота | 1.7 |
| Довжина: | 10 |
| Розмір | 1,7 м*10м |
| Кількість в пакованні | 30 |
| Призначення | Для підтримки та покращення росту будь яких витких рослин. |
| Об'єм | 0,0021 |
| Щільність | 0,17*0,15 |
| Тип товару | Сітка шпалерна для підтримки рослин |
| Особливості | Стійка до вологи та ультрафіолету, не розтягується під вагою рослин |
| Країна походження | Китай |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Ромір ячейки | 15 см х 17 см |
- Ціна: 89,04 ₴




