БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Мотоблок бензиновий DOZER G7-2, колеса 4.00-8
22 770,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0053779
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотоблок Dozer – одна з найкращих моделей фермерської техніки, призначена для автоматизації процесів обробки земельних ділянок. Використовуючи різні навісні аксесуари (плуг, підгортачі, фрезу, причіп, картоплекопалку та ін.), за допомогою функціонального обладнання можна значно прискорити та полегшити процес виконання безлічі операцій. Компактні розміри, можливість повороту та регулювання висоти ручок дозволять використовувати мотоблок у важкодоступних місцях: для обробки ділянок поблизу та під деревами, біля паркану, серед чагарників. Економічність витрати палива та продумана конструкція роблять цю модель техніки незамінним помічником на городі, у дворі, у саду. Продумана система охолодження захищає мотор від перегріву і забезпечує тривалий термін служби агрегату.
| Гарантія | 2 Роки |
| Кількість передач | 2 вперед та 1 назад |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Вал відбору потужності | Є (під шпонку 14 мм) |
| Бренд | Dozer |
| Розмір | 1740 х 980 х 1050 мм (Д х В х Ш) |
| Розмір коліс | 4х8 |
| Матеріал | Метал та чавун |
| Колір | Зелений |
| Потужність | 7 к.с. |
| Комплектація | Мотоблок та фреза 6 секцій (2+1) по 4 ножі,інструкція,інструмент |
| Тип пакування | Картон/фанерний ящик |
| Країна походження | Китай |
| Призначення | Для обробітку грунту |
| Тип двигуна | одноциліндровий, чотиритактний, професійний (170F) |
| Вага | 74 кг |
| Робочий об’єм двигуна | 208 куб.см |
| Матеріал бака | Емальована сталь |
| Вид пального | Бензин |
| Вантажопідйомність | 500 кг |
| Система запуску | Ручний стартер |
| Кількість обертів двигуна | 3000 об/хв |
| Об’єм паливного бака | 4 л |
| Об’єм мастильного бака двигуна | 1,1 л. |
| Об’єм мастильного бака редуктора | 2,6 л |
| Тип мастила у двигуні | Напівсинтетика SAE 10w-30 |
| Тип мастила в КПП | ТАД 17 або ТАП 15 |
| Ширина культивації | 700-900 мм |
| Глибина культивації | 150-300 мм |
| Моторесурс двигуна | 3000 мотогодин |
| Витрата палива(середня) | 1,1 л/год |
| Тип приводу | прямий |
| Вид товару | Мотоблок |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | 170 |
| Мінімальна ширина обробки | 70 см |
| Максимальна ширина обробки | 90 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Вал відбору потужності | Так |
| В комплекте оборудования | Фрези |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр коліс | 8 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 208 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Об'єм масляного бака | 1.1 л |
| Витрата палива | 1.1 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 74 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 7 к.с. |
| Матеріал | Метал та чавун |
| Розмір | 1740 х 980 х 1050 мм (Д х В х Ш) |
| Призначення | Для обробітку грунту |
| Колір | Зелений |
| Матеріал бака | Емальована сталь |
| Тип палива | Бензин |
| Ширина культивації | 700-900 мм |
| Тип пакування | Картон/фанерний ящик |
| Робочий об’єм двигуна | 215 куб. см |
| Тип товару | Мотоблок |
| Вантажність | 500 кг |
| Комплектація | Мотоблок та фреза 6 секцій (2+1) по 4 ножі,інструкція,інструмент |
| Моторесурс двигуна | 3000 мотогодин |
| Витрата палива(середня) | 1,1 л/год |
| Розмір коліс | 4х8 |
| Країна походження | Китай |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Об’єм мастильного бака двигуна | 1,1 л |
| Тип приводу | Прямий |
| Глибина культивації | 150-300 мм |
| Тип мастила в КПП | ТАД 17 або ТАП 15 |
| Об’єм мастильного бака редуктора | 2,6 л |
| Тип мастила у двигуні | Напівсинтетика SAE 10w-30 |
| Вал отбора мощности | Є (під шпонку 14 мм) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 770,20 ₴







