
Мотоблок DOZER D5-1(4.00-8) дизель 5 к.с.
24 187,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0053780
- +380 (96) 517-53-97Менеджер
Мотоблок Dozer – одна з найкращих моделей фермерської техніки, призначена для автоматизації процесів обробки земельних ділянок. Використовуючи різні навісні аксесуари (плуг, підгортачі, фрезу, причіп, картоплекопалку та ін.), за допомогою функціонального обладнання можна значно прискорити та полегшити процес виконання безлічі операцій. Компактні розміри, можливість повороту та регулювання висоти ручок дозволять використовувати мотоблок у важкодоступних місцях: для обробки ділянок поблизу та під деревами, біля паркану, серед чагарників. Економічність витрати палива та продумана конструкція роблять цю модель техніки незамінним помічником на городі, у дворі, у саду. Продумана система охолодження захищає мотор від перегріву і забезпечує тривалий термін служби агрегату.
| Гарантія | 2 Роки |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Вал відбору потужності | Є (під шпонку 18 мм) |
| Бренд | Dozer |
| Розмір | 1500 х 980 х 700 мм (Д х В х Ш) |
| Розмір коліс | 4х8 |
| Матеріал | Метал та чавун |
| Колір | Зелений |
| Потужність | 5 к.с |
| Комплектація | Мотоблок та фреза 6 секцій (2+1) по 4 ножі,інструкція,інструмент |
| Тип пакування | Картон/фанерний ящик |
| Країна походження | Китай |
| Призначення | Використовується для обробки грунту |
| Тип двигуна | одноциліндровий, чотиритактний, професійний (173F) |
| Вага | 82 кг |
| Робочий об’єм двигуна | 211 куб.см |
| Матеріал бака | Емальована сталь |
| Вид пального | Дизель |
| Вантажопідйомність | 350-400 кг |
| Система запуску | Ручний стартер |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об’єм паливного бака | 4 л |
| Об’єм мастильного бака двигуна | 1,1 л. |
| Об’єм мастильного бака редуктора | 2,6 л |
| Тип мастила у двигуні | Напівсинтетика SAE 10w-30 |
| Тип мастила в КПП | ТАД 17 або ТАП 15 |
| Ширина культивації | 850-950 мм |
| Глибина культивації | 150-300 мм |
| Моторесурс двигуна | 3000 мотогодин |
| Витрата палива(середня) | 0,8 л/год |
| Тип приводу | прямий |
| Вид товару | Мотоблок |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Марка двигуна | 173 |
| Мінімальна ширина обробки | 85 см |
| Максимальна ширина обробки | 95 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Вал відбору потужності | Так |
| В комплекте оборудования | Фрези |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр коліс | 8 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 211 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Об'єм масляного бака | 1.1 л |
| Витрата палива | 0.8 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 82 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 5 к.с |
| Матеріал | Метал та чавун |
| Розмір | 1500 х 980 х 700 мм (Д х В х Ш) |
| Призначення | Використовується для обробки грунту |
| Колір | Зелений |
| Матеріал бака | Емальована сталь |
| Тип палива | Дизель |
| Ширина культивації | 850-950 мм |
| Тип пакування | Картон/фанерний ящик |
| Робочий об’єм двигуна | 211 куб. см |
| Тип товару | Мотоблок |
| Вантажність | 350-400 кг |
| Комплектація | Мотоблок та фреза 6 секцій (2+1) по 4 ножі,інструкція,інструмент |
| Навантаження | 320 кг |
| Моторесурс двигуна | 3000 мотогодин |
| Витрата палива(середня) | 0,8 л/год |
| Розмір коліс | 4х8 |
| Країна походження | Китай |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Об’єм мастильного бака двигуна | 1,1 л |
| Тип приводу | Прямий |
| Глибина культивації | 150-300 мм |
| Тип мастила в КПП | ТАД 17 або ТАП 15 |
| Об’єм мастильного бака редуктора | 2,6 л |
| Тип мастила у двигуні | Напівсинтетика SAE 10w-30 |
| Вал отбора мощности | Є (під шпонку 18 мм) |
- Ціна: 24 187,80 ₴





