
Садовий пластиковий будиночок HomeStar 5*3 (810*1405*1930 мм)
11 818,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0056152
- +380 (96) 517-53-97Менеджер
Представляємо яскравий та функціональний садовий будинок з міцного пластику, ідеально підходящий для зберігання садових інструментів та різноманітного приладдя, він легко збирається, як конструктор з'єднуючись в спеціальні пази, та фіксуючись шурупами. Завдяки високоякісному матеріалу, будинок стійкий до впливу погодних умов, не потребує спеціального догляду та довговічний. Яскравий дизайн додає естетичної привабливості вашому саду, роблячи його не лише корисним, а й стильним елементом ландшафту. Просторе внутрішнє планування дозволяє зручно організувати простір для інструментів, газонокосарок, дитячих іграшок та іншого майна. Легкий в збірці та перенесенні, цей садовий будинок стане незамінним помічником для кожного садівника. Варіанти використання: Садовий будиночок для комунікаційних систем; Госпблок для автономної електростанції, генератора, компресора, газового балона; Сарай для зберігання меблів, приладдя для барбекю, велосипедів; Господарський блок для зберігання інвентарю для прибирання, чищення басейну, будівельних матеріалів; Гараж для мототехніки, квадроциклів, велосипедів, самоката, санок, лиж, Літній душ, або туалет. Наш будиночок розроблений для самостійної збірки стандартними інструментами, так що ви отримаєте цей чудовий універсальний інструмент в найкоротші терміни. Замовляйте вже сьогодні та забезпечуйте собі комфорт та порядок.
Колір Сірий
Мінімальна кількість для замовлення 1
Бренд HomeStar
Розмір 810*1405*1930 мм
Матеріал Пластик/метал
Товщина 1,2 см
Комплектація Пластикові пластини, металеві опори, шурупи, вікно, вентиляція, петлі, шпінгалети,лопатка для зручного вставляння в пази, інструкція.
Країна походження Китай
Призначення Для зберігання садового інвентарю, приміщення для генератора, туалета, душа.
Особливості Міцна одностінна конструкція стійка до атмосферних впливів і УФ-випромінювання, цей сарай не буде ржавіти, гнити.
Вага 43,7 кг
Інші властивості Водонепроникний, має вентиляцію та вікно. Легко збирається за допомогою викрутки.
Вид товару Садовий будиночок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Homestar |
| Колір | Сірий |
| Вага | 43.7 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 1.95 |
| Довжина: | 0.2 |
| Матеріал | Пластик/метал |
| Розмір | 810*1405*1930 мм |
| Ширина | 0.65 |
| Призначення | Для зберігання садового інвентарю, приміщення для генератора, туалета, душа. |
| Тип товару | Садовий будиночок |
| Особливості | Міцна одностінна конструкція стійка до атмосферних впливів і УФ-випромінювання, цей сарай не буде ржавіти, гнити. |
| Комплектація | Пластикові пластини, металеві опори, шурупи, вікно, вентиляція, петлі, шпінгалети,лопатка для зручного вставляння в пази, інструкція. |
| Країна походження | Китай |
| Інші властивості | Водонепроникний, має вентиляцію та вікно. Легко збирається за допомогою викрутки. |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Товщина | 1,2 см |
- Ціна: 11 818,80 ₴





