
Мотоблок DOZER DE6-1(4.00-10) електростарт, дизель 6 к.с.
38 718,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0053782
- +380 (96) 517-53-97Менеджер
Мотоблок Dozer – одна з найкращих моделей фермерської техніки, призначена для автоматизації процесів обробки земельних ділянок. Використовуючи різні навісні аксесуари (плуг, підгортачі, фрезу, причіп, картоплекопалку та ін.), за допомогою функціонального обладнання можна значно прискорити та полегшити процес виконання безлічі операцій. Компактні розміри, можливість повороту та регулювання висоти ручок дозволять використовувати мотоблок у важкодоступних місцях: для обробки ділянок поблизу та під деревами, біля паркану, серед чагарників. Економічність витрати палива та продумана конструкція роблять цю модель техніки незамінним помічником на городі, у дворі, у саду. Продумана система охолодження захищає мотор від перегріву і забезпечує тривалий термін служби агрегату.
| Гарантія | 2 Роки |
| Кількість передач | 2 вперед та 1 назад |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Вал відбору потужності | Є (під шпонку 18 мм) |
| Бренд | Dozer |
| Розмір | 1740 х 980 х 1050 мм (Д х В х Ш) |
| Розмір коліс | 4х10 |
| Матеріал | Метал та чавун |
| Колір | зелений |
| Потужність | 6 к.с. |
| Комплектація | Мотоблок та фреза 8 секцій (2+1+1) по 4 ножі,інструмент |
| Тип пакування | Картон/фанерний ящик |
| Країна походження | Китай |
| Призначення | Для обробітку грунту |
| Тип двигуна | одноциліндровий, чотиритактний, професійний (178FЕ) |
| Вага | 120 кг |
| Робочий об’єм двигуна | 296 куб.см |
| Матеріал бака | Емальована сталь |
| Вид пального | Дизель |
| Вантажопідйомність | 500 кг |
| Система запуску | Электростартер генератор Є (12 Вт – тільки для запуску двигуна) |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об’єм паливного бака | 4 л |
| Об’єм мастильного бака двигуна | 1,1 л. |
| Об’єм мастильного бака редуктора | 2,6 л |
| Тип мастила у двигуні | Напівсинтетика SAE 10w-30 |
| Тип мастила в КПП | ТАД 17 або ТАП 15 |
| Ширина культивації | 1150 мм |
| Глибина культивації | 150-300 мм |
| Моторесурс двигуна | 3000 мотогодин |
| Витрата палива(середня) | 0,8 л/год |
| Тип приводу | прямий |
| Вид товару | Мотоблок |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Марка двигуна | 178 |
| Максимальна ширина обробки | 115 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Вал відбору потужності | Так |
| В комплекте оборудования | Фрези |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр коліс | 10 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 6 к. с. |
| Об'єм двигуна | 296 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Об'єм масляного бака | 1.1 л |
| Витрата палива | 0.8 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 120 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 6 к.с. |
| Матеріал | Метал та чавун |
| Розмір | 1740 х 980 х 1050 мм (Д х В х Ш) |
| Призначення | Для обробітку грунту |
| Колір | Зелений |
| Матеріал бака | Емальована сталь |
| Тип палива | Дизель |
| Ширина культивації | 1150 мм |
| Тип пакування | Картон/фанерний ящик |
| Робочий об’єм двигуна | 296 куб.см |
| Тип товару | Мотоблок |
| Вантажність | 500 кг |
| Комплектація | Мотоблок та фреза 8 секцій (2+1+1) по 4 ножі,інструмент |
| Моторесурс двигуна | 3000 мотогодин |
| Витрата палива(середня) | 0,8 л/год |
| Розмір коліс | 4х10 |
| Країна походження | Китай |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Об’єм мастильного бака двигуна | 1,1 л |
| Тип приводу | Прямий |
| Глибина культивації | 150-300 мм |
| Тип мастила в КПП | ТАД 17 або ТАП 15 |
| Об’єм мастильного бака редуктора | 2,6 л |
| Тип мастила у двигуні | Напівсинтетика SAE 10w-30 |
| Вал отбора мощности | Є (під шпонку 18 мм) |
- Ціна: 38 718,20 ₴







