
Садовий пластиковий будиночок HomeStar 6*8 (1705*2295*2300 мм)
28 662,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0056154
- +380 (96) 517-53-97Менеджер
Представляємо яскравий і функціональний садовий будинок із міцного пластику, що ідеально підходить для зберігання садових інструментів і різноманітного приладдя, він легко збирається як конструктор, з'єднуючись у спеціальні пази та фіксуючись шурупами. Завдяки високоякісному матеріалу будинок стійкий до впливу погодних умов, не вимагає спеціального догляду та довговічний. Яскравий дизайн надає естетичній привабливості вашому саду, роблячи його не тільки корисним, але і стильним елементом ландшафту. Просторе внутрішнє планування дає змогу зручно організувати простір для інструментів, газонокосарок, дитячих іграшок та іншого майна. Легкий у складанні та перенесенні цей садовий будинок стане незамінним помічником для кожного садівника. Варіанти використання: Садовий будиночок для комунікаційних систем; Господарський блок для автономної електростанції, генератора, компресора, газового балона; Сарай для зберігання меблів, приладдя для барбекю, велосипедів; Господарський блок для зберігання інвентарю для прибирання, очищення басейну, будівельних матеріалів; Гараж для мототехніки, квадроциклів, велосипедів, самоката, санок, лиж, Літній душ або туалет. Замовляйте сьогодні та забезпечуйте собі комфорт і лад.
| Колір | Сірий |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Бренд | HomeStar |
| Розмір | 705*2295*2300 мм |
| Матеріал | Пластик/метал |
| Товщина | 1,2 см |
| Комплектація | Пластикові пластини, металеві опори, шурупи, вікно, вентиляція, петлі, шпінгалети,лопатка для зручного вставляння в пази, інструкція. |
| Країна походження | Китай |
| Призначення | Для зберігання садового інвентарю, приміщення для генератора, туалета, душа. |
| Особливості | Міцна одностінна конструкція стійка до атмосферних впливів і УФ-випромінювання, цей сарай не буде ржавіти, гнити. |
| Вага | 100 кг |
| Інші властивості | Водонепроникний, має вентиляцію та вікно. Легко збирається за допомогою викрутки. |
| Вид товару | Садовий будиночок |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Homestar |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 100 кг |
| Висота | 0.46 |
| Довжина: | 0.655 |
| Матеріал | Пластик/метал |
| Розмір | 705*2295*2300 мм |
| Ширина | 1.61 |
| Призначення | Для зберігання садового інвентарю, приміщення для генератора, туалета, душа. |
| Тип товару | Садовий будиночок |
| Особливості | Міцна одностінна конструкція стійка до атмосферних впливів і УФ-випромінювання, цей сарай не буде ржавіти, гнити. |
| Комплектація | Пластикові пластини, металеві опори, шурупи, вікно, вентиляція, петлі, шпінгалети,лопатка для зручного вставляння в пази, інструкція. |
| Країна походження | Китай |
| Інші властивості | Водонепроникний, має вентиляцію та вікно. Легко збирається за допомогою викрутки. |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Товщина | 1,2 см |
- Ціна: 28 662,10 ₴






