
Стіл Танго XS-1329 (120+70)
3 822 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0055442
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір: 120см*70см. Висота: 76см. Колір: Ніжки: Чорний; Стільня: МДФ кашоване папером. Матеріал: Ніжки та каркас: метал, діаметр 38 мм, чорний, порошкове фарбування; МДФ кашоване папером.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 16 кг |
| Ширина, см | 70 см |
| Колір Столешня | МДФ кашироване бумагою |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Висота, см | 76 см |
| Матеріал стільниці | МДФ кашироване бумагою |
| Тип | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний, порошкова покраска |
| Довжина, см | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 822 ₴





