
Стіл КИПАРИС 120*80, чорний/ чорний мармур
4 992 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0054935
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основа стільниці: Кераміка чорний мармур 8 мм (матова). Ніжки та каркас — метал чорний колір. Розмір 120 см*80 см. Висота: 76 см. Кераміка — мармур чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 28,9 |
| Ширина, см | 80 см |
| Колір Столешня | Чорний матовий мрамор |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Висота, см | 76 см |
| Матеріал стільниці | Кераміка |
| Тип | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний |
| Довжина, см | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 992 ₴




