
Стіл Грейс XS-1262, (120*70), білий
3 666 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0055127
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основа стільниці: Скло прозоре, термозагартоване (триплекс). Товщина скла = 10 мм. Ніжки — метал, білий. Розмір стільниці 120*70 см. Висота: 75 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 21 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина, см | 70 см |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Висота, см | 76 см |
| Матеріал стільниці | Загартоване скло |
| Тип | нерозкладні |
| Колір ніжок | Білий |
| Довжина, см | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 666 ₴







