
Стілець КОРФУ, велюр сірий
2 236 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0054925
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основа сидіння: гнутоклеєна фанера, поролон, тканина сірий велюр. Ніжки — метал, колір чорний. Висота: 89 см. Ширина: 48 см. Глибина: 56 см. Чорний/велюр сірий HLR-20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 5,6 кг |
| Ширина, см | 48 см |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Висота, см | 89 см |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Сірий |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєну+Тканина Велюр. |
| Матеріал Каркас | метал |
| Глибина сидіння, см | 56 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 236 ₴



