
Стіл Лагуна, 120(+40)*80, чорний/штучний шпон MDF
11 596 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0055441
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основа стільниці: МДФ 38 мм завтовшки. Тонкий шар матеріалу з ефектом деревини (кашована суцільноруловий папір). Ніжки — метал порошкове фарбування, колір чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 38 кг |
| Ширина, см | 80 см |
| Колір Столешня | під натуральну деревину |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Довжина в розкладеному вигляді | 160 см |
| Висота, см | 76 см |
| Матеріал стільниці | МДФ 38 мм, тонкий шар матеріалу з ефектом деревини (каширований цільнорулоний папір) |
| Тип | розкладні |
| Колір ніжок | Чорний |
| Довжина, см | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 596 ₴







