
Стілець Крокус чорний / мікрофібра сірий кварц
2 522 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0056318
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір: В: 800 мм; Г: 500 мм; Ш: 570 мм. Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: сірий кварц. Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнучка + поролон + мікрофібра з вінтажним ефектом. Ніжки: метал, діаметр 28 мм, товщина стінки 1,2 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 5,6 кг |
| Ширина, см | 57 см |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Висота, см | 80 см |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | сірий кварц |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєна+поролон+ мікрофібра з вінтажним ефектом |
| Матеріал Каркас | метал |
| Глибина сидіння, см | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 522 ₴






