
Стіл обідній ДЖАНГЛ Glass 120*80, скло
4 446 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0050661
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стільниця: Скло прозоре, загартоване. Кріплення ніжок — метал товщина скла = 10 мм. Ніжки та каркас — термодрук деревини на металі. Висота: 75 см. Розмір стільниці: 120*80 см. Загартоване скло прозоре. Ніжки термодрук на стуктурі деревини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Колір | Натуральний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 750 |
| Довжина: | 1200 |
| Ширина | 800 |
| Ширина, см | 80 см |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Матеріал ніжок | Термодрук структури деревини на металі |
| Висота, см | 75 см |
| Матеріал стільниці | Загартоване скло |
| Тип | нерозкладні |
| Колір ніжок | Натуральний |
| Довжина, см | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 446 ₴





