
Стіл Грейс XS-1262, (120*70), чорний
3 666 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0050892
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основа стільниці: Скло прозоре, термозагартоване (триплікс). Товщина скла = 10 мм. Ніжки — метал, термодрук колір чорний. Розмір стільниці 120 х 70 см. Висота: 75 см. Загартоване скло прозоре. Ніжки чорні — фарбований метал.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 кг |
| Висота | 750 |
| Довжина: | 1200 |
| Ширина | 700 |
| Ширина, см | 70 см |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Висота, см | 76 см |
| Матеріал стільниці | Загартоване скло |
| Тип | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний |
| Довжина, см | 120 см |
| Основні | |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 666 ₴







