Основа сидіння: фанера, поролон, шкірозамінник. Ніжки — метал, сидіння — шкірозамінник. Висота: 96 см. Ширина: 39 см. Глибина: 53 см. Чорний/шкірзам сірий PVC 070-15 Г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Колір | Сірий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 4,5 кг |
| Ширина, см | 39 см |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Висота, см | 96 см |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Сірий |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєна+Шкірзамінник |
| Матеріал Каркас | метал |
| Глибина сидіння, см | 53 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 962 ₴






