
Стілець Крокус чорний / мікрофібра капучіно
2 522 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0056317
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основа сидіння: гнучка фанера, поролон, мікрофібра з вінтажним ефектом. Ніжки — метал, діаметр 28 мм, товщина стінки 1,2 мм. Висота: 80 см. Ширина: 57 см. Глибина: 50 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 5,6 кг |
| Ширина, см | 57 см |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Висота, см | 80 см |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Капучіно |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєна+поролон+ мікрофібра з вінтажним ефектом |
| Матеріал Каркас | метал |
| Глибина сидіння, см | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 522 ₴







