Основа стільниці: Скло прозоре, термозагартоване (триплекс). Товщина скла = 10 мм. Ніжки — метал, колір чорний. Розмір стільниці 120 х 80 см. Висота: 75 см. Загартоване скло прозоре. Ніжки чорні — фарбований метал + термодрук
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28 |
| Висота | 750 |
| Довжина: | 1200 |
| Ширина | 800 |
| Ширина, см | 80 см |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал+термодрук на металі |
| Висота, см | 76 см |
| Матеріал стільниці | Загартоване скло |
| Тип | нерозкладні |
| Колір ніжок | Чорний+натуральний |
| Довжина, см | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 212 ₴




