
Стілець Немо, чорний/ тканина сіра
1 625 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0050896
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основа сидіння: гнучка фанера, поролон, тканина. Ніжки — метал, колір чорний. Висота: 86 см. Ширина: 43см. Глибина: 49см. Чорний/тканина сіра G064-5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 4,3 кг |
| Висота | 860 |
| Довжина: | 490 |
| Ширина | 430 |
| Ширина, см | 43 см |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Висота, см | 86 см |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Сірий |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєну+Тканина |
| Матеріал Каркас | метал |
| Глибина сидіння, см | 49 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 625 ₴





